Pro
5 foto's
Wooncomplexen · Pandawa

XO Pandawa

Villa's, Appartementen · Pandawa, Bali · oplevering 2026 · 45 units
65%
Under construction · schatting ~65%
Units vanaf Rp 2,06 mld

Kerngegevens

Type unit
Villa's, Appartementen
Oplevering
2026
Vergunningen
PBG
Leasehold
30 jaar
Units
45
Gebied
Pandawa
Naar luchthaven
18 km · 31⁠–⁠32 min

Over XO Pandawa

Wooncomplex XO Pandawa is een modern project van de betrouwbare ontwikkelaar LB Group (LOYO&BONDAR), gelegen in de prestigieuze wijk Pandawa in het zuiden van Bali. Deze omgeving staat bekend om haar schilderachtige stranden, goede infrastructuur en rustige sfeer, wat het tot een van de aantrekkelijkste locaties op het eiland maakt om te wonen en te investeren. De nabijheid van Pandawa Beach, golfbanen, winkels, scholen en recreatiegebieden zorgt voor ideale omstandigheden voor comfortabel wonen en ontspannen, midden in de natuur en met moderne voorzieningen binnen handbereik. In XO Pandawa zijn twee vastgoedtypes beschikbaar: ruime villa’s en stijlvolle appartementen. Het complex telt in totaal 45 units, wat privacy en een aangename woonomgeving voor elke resident biedt. De eigendomsvorm is leasehold, wat de standaard is voor nieuwbouw op Bali en een interessante mogelijkheid biedt om voor de lange termijn in vastgoed te investeren. De oplevering van het complex staat gepland voor 2026, waardoor kopers in de bouwfase kunnen instappen tegen een aantrekkelijke prijs en met flexibele betalingsvoorwaarden. XO Pandawa spreekt zowel kopers aan die een woning zoeken voor permanent verblijf als investeerders die mikken op huurinkomsten. De wijk Pandawa blijft populair bij toeristen en expats dankzij de ontwikkelde infrastructuur, de ligging dicht bij de beste stranden en de hoge levensstandaard. Ruime indelingen, panoramische uitzichten en moderne architectuur maken het complex een sterke keuze voor gezinnen, stellen en individuele kopers. Het hoge investeringspotentieel wordt ondersteund door de groeiende vraag naar kwalitatief vastgoed op Bali en de verdere ontwikkeling van de omgeving. Balinsky.info biedt de mogelijkheid om XO Pandawa in detail te bekijken: op de website vindt u actuele foto’s, uitgebreide plattegronden, informatie over prijzen en opleverdata. De experts van Balinsky helpen u bij het kiezen van de beste optie, leggen alle aandachtspunten van een vastgoedaankoop op Bali uit en bieden professionele begeleiding in elke fase van de transactie. Ontdek meer over de mogelijkheden om te investeren en te wonen in XO Pandawa — een modern wooncomplex dat comfort, stijl en aantrekkelijke voorwaarden voor kopers combineert.

Beschikbare units

5 gepubliceerde units in XO Pandawa
XO Pandawa Apartments in Pandawa – 66 m², 1 Bedroom

XO Pandawa Apartments in Pandawa – 66 m², 1 Bedroom

Rp 2,06 mld
1 BR66 m²Verdieping: 1
94
XO Pandawa Apartments in Pandawa - 41 m², 1 Bedroom

XO Pandawa Apartments in Pandawa - 41 m², 1 Bedroom

Rp 2,15 mld
1 BR41 m²Verdieping: 3
94
XO Pandawa Apartments in Pandawa – 46 m², 1 Bedroom

XO Pandawa Apartments in Pandawa – 46 m², 1 Bedroom

Rp 2,15 mld
1 BR46 m²Verdieping: 1
94
XO Pandawa Apartments in Pandawa – 41 m², 1 Bedroom

XO Pandawa Apartments in Pandawa – 41 m², 1 Bedroom

Rp 2,77 mld
1 BR41 m²Verdieping: 2
Villa XO Pandawa in Pandawa – 133 m², 2 Bedrooms

Villa XO Pandawa in Pandawa – 133 m², 2 Bedrooms

Rp 6,8 mld
2 BRHuis: 133 m²Grond: 96 m²Pandawa

How to read the data on this property

We collect this data ourselves — from Google Maps, Booking and Bali’s official zoning maps — and refresh it daily. Go in order: each section builds on the previous one.

  1. 1Location32 min to the airportSurroundings, travel times, weather
  2. 2Rentals nearbyRp 2,8 mln per night at neighboursWhat neighbours charge and demand
  3. 3LandShort-term rental allowedWhat the zoning allows
1Location

What is around, how far the airport and beaches are, what the weather is like. It shows whether guests will want to come.

Locatie

Pandawa, South Kuta, Badung Regency, Bali

Bereikbaarheid

Luchthaven32 min
Canggu62–65 min
Ubud93–109 min
Uluwatu30 min
Sanur49–52 min
Hoogte120 m
Dichtstbijzijnde strand:Green Bowl Beach· 1.41 km

Omgeving en kust

De buurt wordt in het gewone Bali-tempo bebouwd

+43% gebouwen binnen 1 km in 2016–2023

Oceaan op ~1300 m, perceel 120 m boven zee: ruime marge boven het hoogste water tot 2050.

Google Open Buildings, Copernicus

Zon en weer

269zonnige dagen per jaar (365)
Beste maanden:mei — september · 29 zonnige dagen per maand
Regenseizoen:november — maart
Lucht:goed

Wind bij het huis

ObjectEsri, Maxar

April — oktober: waait de wind meestal uit het oosten en zuidoosten

86% van de tijd · gemiddeld 4,5 m/s, zwakke bries

Wat dit betekent: ramen en terras op het oosten krijgen de bries; de andere kant van het huis ligt beschut. De wind is zwak: airco blijft nodig.

Uurgegevens van Copernicus ERA5-Land, 7 jaar. Beeld Esri.

Openen in Google Maps

Wat is er in de buurt

Populaire plekken in de buurt — gegevens van Google Maps
  • Green Bowl Beach
    1.4 km
    4.5· 2.608
    ungasan, badung
    Bekijk op kaart
  • Pantai Pandawa
    1.7 km
    4.6· 1.517
    Jl. Pantai Pandawa, Kutuh, Kabupaten Badung
    Bekijk op kaart
  • plyazh melasti
    1.7 km
    4.7· 4.089
    Jl. Melasti Ungasan, Ungasan, Kabupaten Badung
    Bekijk op kaart
  • plyazh pandava
    1.9 km
    4.6· 11.087
    plyazh pandava
    Bekijk op kaart
  • Ungasan Beach Club
    1.9 km
    4.7· 84
    ungasan, badung
    Bekijk op kaart
  • timbis bich
    2.4 km
    4.5· 193
    kutuh, badung
    Bekijk op kaart
  • Karma Kandara Private Beach
    2.5 km
    4.6· 743
    Jl. Villa, Kandara, Ungasan, Kabupaten Badung
    Bekijk op kaart
  • Karmakandara Beach
    2.5 km
    4.7· 11
    Unnamed Road Sel, Ungasan, Kabupaten Badung
    Bekijk op kaart
  • Pantai Gunung Payung
    3.0 km
    4.6· 2.768
    kutuh, badung
    Bekijk op kaart
Over de wijk · Pandawa

Pandawa heeft een evenwichtig aanbod en een toegankelijke instap bij appartementen, met zowel compacte beleggingsformaten als villa's in het middensegment.

In Pandawa staan 26 villa's, 42 appartementen en 21 wooncomplexen te koop. Het aanbod is ruim genoeg voor keuze, zonder dat de markt oververhit lijkt. Vooral appartementen onder $150k springen eruit, met een mediaanprijs van $137,000 en een mediaan van $3,536 per m².

Appartementen onder $150kCompacte beleggingKleine villa voor verhuurMiddenbudget
Alle wooncomplexen in Pandawa
2Rentals nearby

What similar places next door charge and how this one compares. This is the basis for the income estimate.

Investeringssignalen

Rendement units vóór belasting, mediaan
~2,8% / jaar
Naar het strand
Landinwaarts
Green Bowl Beach
Oplevering
Sleutels 2026
3Land

What may be built on this land per the official zoning map, and what surrounds it: slope, road, water and natural hazards.

Around the plot

Gentle slope · access lane 40 m away
Access
Access lane 40 m awayTo the Jalan Alas Arum: 100 m
Slope
Gentle slope · 11%
Sea
1,3 km from the listing point

Roads, rivers and coast: OpenStreetMap, accurate to 10–20 m. Slope: Copernicus satellite elevation (30 m) — trees and roofs distort it. A hint on what to check, not a site survey.

Ontwikkelaar

LB Group (LOYO&BONDAR)
Gerealiseerd door
LB Group (LOYO&BONDAR)
Opgeleverde projecten: 6 · in aanbouw: 6
Ontwikkelaar

Video's over XO Pandawa

Andere projecten in Pandawa

Gerelateerd

Veelgestelde vragen

Waar ligt XO Pandawa?+

Wooncomplex XO Pandawa ligt in Pandawa, Bali, Indonesië.

Wat is de leaseholdtermijn bij XO Pandawa?+

De basisleasehold is 30 jaar. Vraag de ontwikkelaar naar verlengingsvoorwaarden.

Kan een buitenlander een unit kopen bij XO Pandawa?+

Ja. De transactie verloopt via het leaseholdschema (langdurige grondpacht) bij een PPAT-notaris. Buitenlanders kopen op dezelfde voorwaarden als locals.

Welke documenten moet het complex hebben?+

De belangrijkste zijn PBG (bouwvergunning) en SLF (geschiktheidscertificaat). Zonder SLF kan een unit niet legaal worden verhuurd. De vergunningen staan hierboven in het blok „Kerngegevens”.