Pro
10 foto's
Villa's · Batu Bolong

Villa in LAGUNA Residence, Batu Bolong — 335 m², 5 slaapkamers, zwembad

5 BR335 m² huisBatu Bolong, North Kuta, Badung Regency, Bali
Rp 25,77 mld
Rp 76,9 mln / m²
Prijs bijgewerkt 24 oktober 2026

Kerngegevens

Slaapkamers
5 BR
Huis
335 m²
Oplevering
2026
Leasehold
26 jaar
Gebied
Batu Bolong
Naar luchthaven
11 km
Interieurstijl
Modern minimalisme

Beschrijving

De villa in LAGUNA Residence (Complex 7.2) ligt in Batu Bolong op Bali en heeft een woonoppervlakte van 335 m². De ruime indeling omvat vijf slaapkamers, waardoor de woning geschikt is voor een groot gezin of een comfortabel verblijf voor gasten. Moderne architectuur en zorgvuldig uitgewerkte details onderstrepen het hoogwaardige karakter van deze villa en sluiten aan bij de verwachtingen van veeleisende kopers. De prijs van de villa bedraagt 1,439,900, wat past bij het hoge afwerkingsniveau en de aantrekkelijkheid van de locatie. De eigendomstermijn is 26 jaar, wat perspectief biedt voor langetermijninvestering of eigen bewoning. Batu Bolong staat bekend om de goede infrastructuur en de nabijheid van stranden, restaurants en boetieks, waardoor dit object interessant is voor zowel verhuur als permanent wonen. De villa in LAGUNA Residence is geschikt voor kopers die vastgoed op Bali zoeken voor investment, verhuur of eigen gebruik. De locatie combineert de dynamiek van de wijk met de privacy van het complex, wat bijdraagt aan een stabiele vraag en waardegroei van vastgoed.

Pro access is under review

We will open yields and demand as soon as we check. Usually within a day. You will get a message in Telegram or by email.

Is this property worth buying

For rental income - a weak option. Check the documents first.

What to check before the first payment

  1. Building permit (PBG) - ask for a copy
  2. Land lease and extension terms - with a notary
  3. What happens if construction is late: deadlines and penalties in the contract

Is it safe?

No data on the building permit - ask the developer for the PBG.

Building permit
no dataWe do not know whether the project has a permit. Ask for a copy of the PBG before paying and check its number on simbg.pu.go.id.
Construction
Строится, handover 2026
Land lease
26 years
Developer Alex Villas
8 of 12 projects completed
Elevation
Plot 22 m above sea level
Nature
earthquakes - medium risk; no risk: floods, landslides, tsunami, volcano
Access
road 30 m, paved
Slope
flat, 3%

Hazards - InaRISK, roads - OpenStreetMap, slope and sea level - Copernicus

Is it a good place to live?

Comfortable to live in

Over de wijk · Batu Bolong

Batu Bolong is een deel van Canggu met een ruim aanbod appartementen en een toegankelijker instappunt dan villa's.

In Batu Bolong staan 60 objecten te koop: 50 appartementen en 10 villa's, plus 16 wooncomplexen. Het aanbod ligt duidelijk bij appartementen, wat de instap makkelijker maakt voor kopers met een gematigder budget.

Instap met klein budgetAppartementen onder $250kVerhuurWonen in Canggu
Alle villa's in Batu Bolong

Zon en weer

244zonnige dagen per jaar (365)
Jan928°22
Feb828°20
Maa1628°15
Apr2128°9
Mei2728°4
Jun2528°5
Jul2827°3
Aug3027°1
Sep2728°3
Okt2330°8
Nov1629°14
Dec1429°17

sunny daysrainy days° - daytime temperature

Lucht:goed

Wind bij het huis

ObjectEsri, Maxar

April — oktober: waait de wind meestal uit het oosten en zuidoosten

80% van de tijd · gemiddeld 4 m/s, zwakke bries

Wat dit betekent: ramen en terras op het zuidoosten krijgen de bries; de andere kant van het huis ligt beschut. De wind is zwak: airco blijft nodig.

Uurgegevens van Copernicus ERA5-Land, 7 jaar. Beeld Esri.

Bereikbaarheid

Luchthaven
46–51 min
Canggu
6 min
Ubud
64–70 min
Uluwatu
81–97 min
Sanur
52–57 min

Essentials nearby - straight-line, from Google Maps and OpenStreetMap

SchoolsClinics and pharmaciesShopsCafés and restaurantsBeach
International school
350 m · Колледж Чангу
Clinic
150 m · THE MEDICAL CANGGU BATU BOLONG CLINIC & INFUSION BALI · pharmacy 250 m
Grocery store
300 m · Black Market Canggu
Cafés
19 within 500 m
Quiet
quiet

Batu Bolong Beach - 1.9 km

4,5· 7,970 Google reviews

Black volcanic sand, waves

Batu Bolong Beach
Batu Bolong Beach
Batu Bolong Beach

Photos: Mx. Granger (CC0)

Swimming
not recommended
With kids
with care
Surf
beginners
By the beach
19 cafés, 23 restaurants, 26 bars, 1 beach club within 500 m
Promenade
no

Waar buitenlandse toeristen zijn

Will there be demand?

There is demand nearby, but not high

Similar places within 2 km: typically Rp 5,7 mln per night, usually from Rp 4 mln to Rp 6,6 mln.

On Airbnb nearby: 12 similar places: typically Rp 6,4 mln per night.

From one booked nightRp 3,8 mlndoes not pay back the investment within the leasehold
In hand per monthRp 71,9 mlnat 63% occupancy
At a loss belowRp 14,5 mln a nightabove what rentals nearby charge now
How it is calculated: one night
One booked night
Guest paysAverage rate of similar listings nearbyRp 11,3 mln
Discounts and promosOn average guests pay 10% below the listed rate−Rp 1,1 mln
Booking / Airbnb commission16%−Rp 1,6 mln
Management company17%−Rp 1,7 mln
Rental taxesHotel tax and income tax−Rp 1,4 mln
Utilities, cleaning, repairs−Rp 1,6 mln
You keepRp 3,8 mln

Approximate, at 63% occupancy. The investment of Rp 27,54 mld (price, closing costs and furniture) is spread over 23.5 yrs of leasehold, after which the property returns to the landowner. Costs follow our model, see the calculator below.

What if you rent like the neighbours

How much will it earn?

About 3.9% a year before tax, 3.1% for non-residents. Pays back in about 26 years.

LowTypicalHigh
Nightly rentalper year before tax2,5%3,9%5,7%
Monthly rentalper year before tax1,0%2,0%3,5%
Alex Villas
Ontwikkelaar
Alex Villas
  • 10 jaar ervaring op Bali
  • 11 divisies binnen Alex Villas Group
  • 8 opgeleverde complexen
Open ontwikkelaarspagina

Contactgegevens van de ontwikkelaar

Laat uw contactgegevens achter, de manager van de ontwikkelaar neemt contact met u op. Balinsky neemt geen deel aan de onderhandelingen of de transactie.

Constantine
Constantine
Manager Alex Villas
Werktijden op Bali, UTC+8

Video's: LAGUNA Residence (Complex 7.2)

Andere villa's in Batu Bolong

Gerelateerd

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost Villa in LAGUNA Residence, Batu Bolong — 335 m², 5 slaapkamers, zwembad?+

De huidige vraagprijs is $1,439,900. De actuele prijs staat altijd in de kaart hierboven.

Waar ligt Villa in LAGUNA Residence, Batu Bolong — 335 m², 5 slaapkamers, zwembad?+

Het object ligt in Batu Bolong, Bali. Exacte coördinaten op de kaart hierboven.

Kan een buitenlander een villa op Bali kopen?+

Ja. De transactie verloopt via leasehold (langdurige grondpacht) bij een PPAT-notaris, of via een PT PMA-vennootschap.

Wat is de leaseholdtermijn?+

De basistermijn is 26 jaar. Vraag de ontwikkelaar naar verlengingsvoorwaarden.

Welke grond hoort bij de villa?+

Kavelgrootte op aanvraag — indien beschikbaar getoond in de kaart hierboven.