Pro
5 foto's
Appartementen · Batu Bolong

Sunny Apart II appartement in Batu Bolong — 40 m² met 1 slaapkamer

1 BR40 m²Verdieping: 4Batu Bolong, North Kuta, Badung Regency, Bali
Rp 3,22 mld
Rp 80,6 mln / m²
Prijs bijgewerkt 24 oktober 2026

Kerngegevens

Slaapkamers
1 BR
Oppervlakte
40 m²
Verdieping
4
Vergunningen
PBG
Erfpacht
30 jaar
Gebied
Batu Bolong
Naar luchthaven
9.8 km

Beschrijving

Sunny Apart II appartement ligt in de gewilde wijk Batu Bolong op Bali, een locatie die dankzij de goede infrastructuur en de nabijheid van populaire hotspots blijvend in trek is bij zowel investeerders als huurders. Het appartement heeft een woonoppervlakte van 40 m² en beschikt over één slaapkamer, wat het geschikt maakt voor eigen bewoning of voor verhuur op korte en lange termijn. De prijs van het appartement bedraagt 180 000 USD, met een eigendomsduur van 30 jaar. Dit sluit aan bij de gebruikelijke marktstructuur op Bali en zorgt voor duidelijke aankoopvoorwaarden. Het complex onderscheidt zich door moderne architectuur en een hoog serviceniveau, wat de vraag onder huurders ondersteunt en bijdraagt aan een stabiel rendement voor eigenaren. Batu Bolong staat bekend om de ontwikkelde infrastructuur, het brede aanbod aan restaurants en cafés en de snelle toegang tot het strand. Daardoor blijft de vraag naar appartementenverhuur hier het hele jaar door hoog. Sunny Apart II is geschikt als investering, voor permanent wonen of voor het opzetten van een rendabele verhuuractiviteit in een van de meest dynamische resortgebieden van het eiland.

Pro access is under review

We will open yields and demand as soon as we check. Usually within a day. You will get a message in Telegram or by email.

Is this property worth buying

What is good about it

  • Flat plot with road access
  • Above-average yield

What to check before the first payment

  1. Land lease and extension terms - with a notary

Is it safe?

No obvious risks in the data.

Building permit
yes
Construction
house ready
Land lease
30 years
Developer Sunny Development
10 of 12 projects completed
Elevation and ocean
Plot 11 m above sea level, 460 m to the oceanA large margin above the highest water expected by 2050.
Nature
earthquakes - medium risk; no risk: floods, landslides, tsunami, volcano
Access
road 2 m, paved
Slope
flat, 1%

Hazards - InaRISK, roads - OpenStreetMap, slope and sea level - Copernicus

What to check before the first payment

  1. Land lease and extension terms - with a notary

Is it a good place to live?

Comfortable to live in, but can be noisy

Over de wijk · Batu Bolong

Batu Bolong is een deel van Canggu met een ruim aanbod appartementen en een toegankelijker instappunt dan villa's.

In Batu Bolong staan 60 objecten te koop: 50 appartementen en 10 villa's, plus 16 wooncomplexen. Het aanbod ligt duidelijk bij appartementen, wat de instap makkelijker maakt voor kopers met een gematigder budget.

Instap met klein budgetAppartementen onder $250kVerhuurWonen in Canggu
Alle appartementen in Batu Bolong

Zon en weer

244zonnige dagen per jaar (365)
Jan928°22
Feb828°20
Maa1628°15
Apr2128°9
Mei2728°4
Jun2528°5
Jul2827°3
Aug3027°1
Sep2728°3
Okt2330°8
Nov1629°14
Dec1429°17

sunny daysrainy days° - daytime temperature

Lucht:goed

Wind bij het huis

ObjectEsri, Maxar

April — oktober: waait de wind meestal uit het oosten en zuidoosten

85% van de tijd · gemiddeld 4 m/s, zwakke bries

Wat dit betekent: ramen en terras op het zuidoosten krijgen de bries; de andere kant van het huis ligt beschut. De wind is zwak: airco blijft nodig.

Uurgegevens van Copernicus ERA5-Land, 7 jaar. Beeld Esri.

Bereikbaarheid

Luchthaven
43–46 min
Canggu
2 min
Ubud
69–77 min
Uluwatu
79–92 min
Sanur
54–58 min

Essentials nearby - straight-line, from Google Maps and OpenStreetMap

SchoolsClinics and pharmaciesShopsCafés and restaurantsBeach
International school
350 m · Alam Atelier Preschool Bali
Clinic
300 m · THE MEDICAL CANGGU BERAWA CLINIC (DOCTOR & DENTIST) & INFUSION BALI · pharmacy 250 m
Grocery store
200 m · Sixhill Partner Coco Express - Lite The Luc Brawa
Cafés
5 within 500 m
Quiet
3 bars and clubs within 300 m

Berawa Beach - 450 m

4,5· 3,137 Google reviews

Black volcanic sand, waves

Swimming
not recommended
With kids
with care
Surf
beginners
By the beach
4 cafés, 14 restaurants, 7 bars, 2 beach clubs within 500 m
Promenade
no
Getting down
stairs

Waar buitenlandse toeristen zijn

Will there be demand?

This complex already rents well on Booking. Booked about 72% of nights.

Similar places within 2 km: typically Rp 1,3 mln per night, usually from Rp 823.000 to Rp 2,6 mln.

On Airbnb nearby: 12 similar places: typically Rp 1,4 mln per night.

From one booked nightRp 1 mlnof that, Rp 609.000 is profit
In hand per monthRp 22,8 mlnat 72% occupancy
At a loss belowRp 1,4 mln a nightabove what rentals nearby charge now
How it is calculated: one night
One booked night
Guest paysThis complex’s current rate on BookingRp 2,9 mln
Discounts and promosOn average guests pay 10% below the listed rate−Rp 286.000
Booking / Airbnb commission16%−Rp 412.000
Management company17%−Rp 448.000
Rental taxesHotel tax and income tax−Rp 394.000
Utilities, cleaning, repairs−Rp 304.000
You keepRp 1 mln
Pays back the investmentYour profit on top

Approximate, at 72% occupancy. The investment of Rp 3,44 mld (price, closing costs and furniture) is spread over 30 yrs of leasehold, after which the property returns to the landowner. Costs follow our model, see the calculator below.

What if you rent like the neighbours

How much will it earn?

About 10.0% a year before tax, 8.0% for non-residents. Pays back in about 10 years.

LowTypicalHigh
Nightly rentalper year before tax6,2%10,0%14,6%
Sunny Development
Ontwikkelaar
Sunny Development
  • 6 let na Bali
  • 13 let mezhdunarodnogo opyta stroitelstva
Open pagina ontwikkelaar

Contactgegevens van de ontwikkelaar

Laat uw contactgegevens achter, de manager van de ontwikkelaar neemt contact met u op. Balinsky neemt geen deel aan de onderhandelingen of de transactie.

Andrew
Andrew
Manager Sunny Development
Werktijden op Bali, UTC+8
Maria
Maria
Manager Sunny Development
Werktijden op Bali, UTC+8

Andere appartementen in Batu Bolong

Gerelateerd

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost Sunny Apart II appartement in Batu Bolong — 40 m² met 1 slaapkamer?+

De huidige vraagprijs is $180,000. De actuele prijs staat altijd in de kaart hierboven.

Waar ligt Sunny Apart II appartement in Batu Bolong — 40 m² met 1 slaapkamer?+

Het object ligt in Batu Bolong, Bali. De exacte coördinaten staan op de kaart hierboven.

Kan een buitenlander een appartement op Bali kopen?+

Ja. De transactie verloopt via erfpacht (langlopende huur) bij een PPAT-notaris. De meeste ontwikkelaars werken met internationale kopers.

Wat is de erfpachttermijn?+

De basistermijn is 30 jaar. Vraag de verlengingsvoorwaarden na bij de ontwikkelaar.