Pro
🏝️
Apartamenty · Batu Bolong

Apartamenty w kompleksie LAGUNA (Batu Bolong) — 153 m² z 1 sypialnią

1 BR153 m²Piętro: 3Batu Bolong, North Kuta, Badung Regency, Bali
Rp 9,13 mld
Rp 59,7 mln / m²
Cena zaktualizowana 24 października 2026

Parametry

Sypialnie
1 BR
Powierzchnia
153 m²
Piętro
3
Leasehold
26 lat
Rejon
Batu Bolong
Na lotnisko
12 km

Opis

Apartamenty w kompleksie LAGUNA (Kompleks 7) znajdują się w poszukiwanej lokalizacji Batu Bolong na Bali. Powierzchnia nieruchomości wynosi 55 m², a układ obejmuje jedną sypialnię, dzięki czemu oferta sprawdzi się dla singla lub pary. Nowoczesna architektura kompleksu dobrze wpisuje się w charakter tej dynamicznej okolicy, znanej z rozwiniętej infrastruktury, popularnych kawiarni, butików i szybkiego dostępu do plaży. Cena apartamentów wynosi 170 000 USD, a okres własności to 26 lat. Taki model własności cieszy się dużym zainteresowaniem wśród zagranicznych inwestorów, a także osób planujących dłuższy pobyt lub wynajem. Batu Bolong niezmiennie utrzymuje wysoki popyt na najem, co przekłada się na atrakcyjną rentowność i szybki zwrot z inwestycji. Nieruchomość nadaje się pod inwestycję, wynajem i do własnego zamieszkania. Kompleks LAGUNA wyróżnia się przemyślaną koncepcją i wysokim standardem obsługi, co buduje zaufanie zarówno najemców, jak i właścicieli. Lokalizacja zapewnia stabilny napływ najemców przez cały rok oraz wygodę codziennego życia dzięki bliskości najważniejszych punktów Bali.

Pro access is under review

We will open yields and demand as soon as we check. Usually within a day. You will get a message in Telegram or by email.

Is this property worth buying

For rental income - a weak option. Check the documents first.

What to check before the first payment

  1. Building permit (PBG) - ask for a copy
  2. Land lease and extension terms - with a notary
  3. What happens if construction is late: deadlines and penalties in the contract

Is it safe?

No data on the building permit - ask the developer for the PBG.

Building permit
no dataWe do not know whether the project has a permit. Ask for a copy of the PBG before paying and check its number on simbg.pu.go.id.
Construction
Строится
Land lease
26 years
Developer Alex Villas
8 of 12 projects completed
Elevation
Plot 24 m above sea level
Nature
earthquakes - medium risk; no risk: floods, landslides, tsunami, volcano
Access
road 30 m
Slope
flat, 2%

Hazards - InaRISK, roads - OpenStreetMap, slope and sea level - Copernicus

Is it a good place to live?

Comfortable to live in, but beach is far, can be noisy

O rejonie · Batu Bolong

Batu Bolong to część Canggu z szeroką ofertą apartamentów i tańszym wejściem niż w przypadku willi.

W Batu Bolong na sprzedaż jest 60 nieruchomości: 50 apartamentów i 10 willi, a także 16 osiedli. Oferta wyraźnie przechyla się w stronę apartamentów, co ułatwia wejście kupującym z umiarkowanym budżetem.

Wejście z mniejszym budżetemApartamenty poniżej $250kPod wynajemŻycie w Canggu
Wszystkie apartamenty w Batu Bolong

Słońce i pogoda

244słonecznych dni w roku (365)
Sty928°22
Lut828°20
Mar1628°15
Kwi2128°9
Maj2728°4
Cze2528°5
Lip2827°3
Sie3027°1
Wrz2728°3
Paź2330°8
Lis1629°14
Gru1429°17

sunny daysrainy days° - daytime temperature

Powietrze:dobre

Wiatr przy domu

ObiektEsri, Maxar

Kwiecień — październik: wiatr wieje najczęściej ze wschodu i z południowego wschodu

80% czasu · średnio 4 m/s, lekka bryza

Co to oznacza: okna i taras od strony południowo-wschodniej są przewiewne; przeciwna strona domu jest osłonięta. Wiatr jest słaby: klimatyzacja i tak będzie potrzebna.

Godzinowe dane Copernicus ERA5-Land, 7 lat. Zdjęcie Esri.

Dojazd

Lotnisko
43–49 min
Canggu
9 min
Ubud
62–67 min
Uluwatu
79–95 min
Sanur
49–55 min

Essentials nearby - straight-line, from Google Maps and OpenStreetMap

SchoolsClinics and pharmaciesShopsCafés and restaurantsBeach
International school
600 m · Колледж Чангу
Clinic
150 m · IV Drip Hydro Medical Clinic Batu Bolong | STD Test | 24 Hour Doctor + Diarrhea + Rabies Vaccine + Ear Clog | Dengue Recovery · pharmacy 150 m
Grocery store
150 m · Black Market Canggu
Cafés
18 within 500 m
Quiet
2 bars and clubs within 300 m

Batu Bolong Beach - 2.1 km

4,5· 7,970 Google reviews

Black volcanic sand, waves

Batu Bolong Beach
Batu Bolong Beach
Batu Bolong Beach

Photos: Mx. Granger (CC0)

Swimming
not recommended
With kids
with care
Surf
beginners
By the beach
19 cafés, 23 restaurants, 26 bars, 1 beach club within 500 m
Promenade
no

Mapa zagranicznych turystów

Will there be demand?

Similar places nearby rent well

Similar places within 2 km: typically Rp 2,4 mln per night, usually from Rp 1,6 mln to Rp 2,9 mln.

On Airbnb nearby: 12 similar places: typically Rp 1 mln per night.

From one booked nightRp 1,3 mlndoes not pay back the investment within the leasehold
In hand per monthRp 29,2 mlnat 74% occupancy
At a loss belowRp 4,2 mln a nightabove what rentals nearby charge now
How it is calculated: one night
One booked night
Guest paysAverage rate of similar listings nearbyRp 3,9 mln
Discounts and promosOn average guests pay 10% below the listed rate−Rp 394 000
Booking / Airbnb commission16%−Rp 573 000
Management company17%−Rp 609 000
Rental taxesHotel tax and income tax−Rp 501 000
Utilities, cleaning, repairs−Rp 573 000
You keepRp 1,3 mln

Approximate, at 74% occupancy. The investment of Rp 9,8 mld (price, closing costs and furniture) is spread over 26 yrs of leasehold, after which the property returns to the landowner. Costs follow our model, see the calculator below.

What if you rent like the neighbours

Even at the pricier neighbours’ rate the investment does not pay back within the leasehold: that takes from Rp 4,2 mln a night.

How much will it earn?

About 4.5% a year before tax, 3.6% for non-residents. Pays back in about 22 years.

LowTypicalHigh
Nightly rentalper year before tax2,9%4,5%6,4%
Alex Villas
Deweloper
Alex Villas
  • 10 let opyt raboty na Bali
  • 11 podrazdeleniy v sostave Alex Villas Group
  • 8 zavershennyh kompleksov
Otwórz stronę dewelopera

Kontakty dewelopera

Zostaw kontakt, a menedżer dewelopera sam do Ciebie napisze. Balinsky nie bierze udziału w negocjacjach ani w transakcji.

Constantine
Constantine
Menedżer Alex Villas
Godziny pracy na Bali, UTC+8

Inne apartamenty w Batu Bolong

Powiązane

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje Apartamenty w kompleksie LAGUNA (Batu Bolong) — 153 m² z 1 sypialnią?+

Aktualna cena ofertowa to $509,900. Bieżąca cena jest zawsze pokazana w karcie powyżej.

Gdzie znajduje się Apartamenty w kompleksie LAGUNA (Batu Bolong) — 153 m² z 1 sypialnią?+

Nieruchomość znajduje się w Batu Bolong, Bali. Dokładne współrzędne na mapie powyżej.

Czy obcokrajowiec może kupić apartament na Bali?+

Tak. Transakcja odbywa się w ramach leasehold (długoterminowa dzierżawa) u notariusza PPAT. Większość deweloperów współpracuje z nabywcami z zagranicy.

Jaki jest okres leasehold?+

Podstawowy okres to 26 lat. Sprawdź warunki przedłużenia u dewelopera.