7 zdjęć
Apartamenty · Batu Bolong

Apartament w kompleksie White Palm Villas w Batu Bolong — 40 m², 1 sypialnia

1 BR40 Piętro: GROUND FLOORBatu Bolong, North Kuta, Badung Regency, Bali
$135,000
$113 / m²
Cena zaktualizowana 9 lipca 2026
Kontakt do dewelopera
  • Dokumenty i due diligence
  • Master plan i rzuty
  • Bezpośredni kontakt z deweloperem

Parametry

Sypialnie
1 BR
Powierzchnia
40 m²
Piętro
Parter
Leasehold
30 lat
Rejon
Batu Bolong
Na lotnisko
11 km

Opis

Apartament White Palm Villas znajduje się w poszukiwanej części Batu Bolong na Bali, która niezmiennie przyciąga inwestorów i najemców dzięki rozwiniętej infrastrukturze oraz bliskości popularnych miejsc. Powierzchnia apartamentu wynosi 32 m², a układ obejmuje jedną sypialnię, co sprawia, że nieruchomość dobrze nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Cena apartamentu to 132 500 USD, a okres własności wynosi 30 lat, co odpowiada standardowi długoterminowej inwestycji na wyspie. Taka forma własności pozwala wykorzystywać nieruchomość zarówno na własne potrzeby, jak i do generowania przychodu z najmu, biorąc pod uwagę wysoki popyt na wynajem krótkoterminowy i długoterminowy w tej okolicy. Batu Bolong słynie z rozwiniętej infrastruktury, restauracji, kawiarni i szybkiego dostępu do plaży, co przekłada się na stabilne obłożenie najmu i atrakcyjność dla gości odwiedzających wyspę. White Palm Villas to apartament odpowiadający oczekiwaniom współczesnego rynku nieruchomości na Bali i odpowiedni dla osób rozważających zakup zarówno w celach inwestycyjnych, jak i do własnego zamieszkania.

Yield projection for this property

Price per m², rental forecast, payback period and a comparison with neighbouring properties.

Investor:
see the payback horizon and whether the price per m² is fair
To live in:
see what the property can earn while you are away
Agent:
ready figures for the client — no manual spreadsheet work

The figures in this block open after sign-in

No password: the bot sends a link that brings you back to this page, signed in.

Dojazd

Lotnisko46–51 min
Canggu7 min
Ubud64–69 min
Uluwatu81–97 min
Sanur51–57 min
Wysokość n.p.m.18 m

Słońce i pogoda

244słonecznych dni w roku (365)
Najlepsze miesiące:lipiec — wrzesień · 28 dni słonecznych w miesiącu
Pora deszczowa:listopad — marzec
Powietrze:dobre

Okolica

W promieniu 3 km: 176 restauracji · 151 barów · 134 hoteli · 132 kawiarni · 123 spa i studiów jogi · 41 siłowni · 40% okolicznych miejsc obsługuje obcokrajowców

PIERCING INDONESIA (Canggu)
PIERCING INDONESIA (Canggu)
4.850 m
shopping
Fajar Bali Spa
Fajar Bali Spa
4.990 m
spa i studiów jogi
EY SP
EY SP
590 m
shopping
Alchemy Canggu
Alchemy Canggu
4.8130 m
restauracji
Moana Fish Eatery
Moana Fish Eatery
4.5150 m
restauracji
Dian Cafe
Dian Cafe
4.5160 m
restauracji
Hot Bamboo Spa Canggu - Massage Therapy & Relaxation
Hot Bamboo Spa Canggu - Massage Therapy & Relaxation
4.9160 m
spa i studiów jogi
Little Engine Coffee
Little Engine Coffee
4.6160 m
kawiarni

Co jest w pobliżu

Popularne miejsca w pobliżu — dane z Google Maps
  • Pantai Munduk Catu
    1.5 km
    4.4· 54
    Gg. Bintang Laut, Sesetan, Kota Denpasar
    Zobacz na mapie
  • plyazh batu bolong
    1.5 km
    4.5· 7970
    Jl. Pantai Batu Bolong, Canggu, Kabupaten Badung
    Zobacz na mapie
  • Canggu Beach
    1.6 km
    4.4· 1250
    changu, badung
    Zobacz na mapie
  • Mejan Stone Beach
    1.6 km
    4.5· 135
    changu, badung
    Zobacz na mapie
  • nelayan bich
    1.6 km
    4.5· 504
    Jl. Nelayan No.31, Canggu, Kabupaten Badung
    Zobacz na mapie
  • Berawa Beach
    1.8 km
    4.5· 3137
    Jl. Pemelisan Agung, Tibubeneng, Kabupaten Badung
    Zobacz na mapie
  • pantay pererenan
    1.9 km
    4.5· 920
    Jl. Pantai Pererenan, Pererenan, Kabupaten Badung
    Zobacz na mapie
  • pantay mungg
    2.3 km
    4.5· 678
    munggu, badung
    Zobacz na mapie
  • seminyak / brava bichfront lend
    2.4 km
    5.0· 1
    tibubeneng, badung
    Zobacz na mapie
  • Morabito Art Villa Beach
    2.4 km
    4.1· 68
    tibubeneng, badung
    Zobacz na mapie
  • mungg bich
    2.4 km
    4.5· 126
    Sea
    Zobacz na mapie
  • Pantai Selasih
    2.6 km
    3.9· 7
    cemagi, badung
    Zobacz na mapie
  • plyazh pantay kayu putih
    2.6 km
    4.3· 505
    Gang Bintang Laut, Denpasar Selatan, Tibubeneng, Kabupaten Badung
    Zobacz na mapie
  • plyazh batu belig
    3.0 km
    4.5· 4183
    Jl. Batu Belig, Kerobokan Kelod, Kabupaten Badung
    Zobacz na mapie
  • Petitenget Beach
    4.1 km
    4.5· 4518
    seminyak, badung
    Zobacz na mapie
  • soner bich
    4.2 km
    4.5· 10
    Unnamed Road, Seminyak, Kabupaten Badung
    Zobacz na mapie
  • Pantai Nyanyi
    4.7 km
    4.4· 960
    beraban, tabanan
    Zobacz na mapie
  • Seminyak Beach
    5.3 km
    4.5· 5046
    Seminyak Beach
    Zobacz na mapie

What is nearby

Beaches, schools, clinics, cafés and coworkings with distances and travel times.

Investor:
the surroundings drive occupancy more than the finish does
To live in:
see at once whether daily logistics work — school, doctor, groceries
Agent:
location arguments the client can verify on the map

The figures in this block open after sign-in

No password: the bot sends a link that brings you back to this page, signed in.

O rejonie · Batu Bolong

Batu Bolong to część Canggu z szeroką ofertą apartamentów i tańszym wejściem niż w przypadku willi.

W Batu Bolong na sprzedaż jest 60 nieruchomości: 50 apartamentów i 10 willi, a także 16 osiedli. Oferta wyraźnie przechyla się w stronę apartamentów, co ułatwia wejście kupującym z umiarkowanym budżetem.

Wejście z mniejszym budżetemApartamenty poniżej $250kPod wynajemŻycie w Canggu
Wszystkie apartamenty w Batu Bolong
70of 100

Demand in the area

Stronger than 70% of rentals nearby

17 rentals of the same type and size in Чангу — Бату-Болонг

The property has panoramic glazing: 47% of nearby listings do not have it, and this feature is associated with a higher rate. At the same time, the rooms are not spacious, while 18% of comparable properties do have that advantage. Against this backdrop, the property looks slightly stronger than some nearby competitors in terms of occupancy within the segment.

Rate vs neighbours
×0.99
~59 $/night
Segment occupancy
74%
Sitting idle
29%

A read of the product from its photos against the short-term rental market. Not a yield forecast.

Ile zarabiają sąsiedzi
Według estatemarket.io — wszystkie oferty z Booking w promieniu 1 km · 899 ofert w promieniu 1 km
Wille17 na Booking
Obłożenie
78.8%
≈ 288 nocy zarezerwowanych w roku
Średnia cena za noc
$258
Przychód na dostępną noc
$204
Szacowany przychód roczny
$74,289
Apartamenty2 na Booking
Obłożenie
81.3%
≈ 297 nocy zarezerwowanych w roku
Średnia cena za noc
zbyt mało
Przychód na dostępną noc
Szacowany przychód roczny

Rental market in this area

Nightly rates, occupancy and seasonality from real Bali listings — not developer promises.

Investor:
check the promised yield against what neighbours actually charge
To live in:
see what renting nearby costs while construction finishes
Agent:
an independent basis for the price conversation

The figures in this block open after sign-in

No password: the bot sends a link that brings you back to this page, signed in.

White palm Villas
Kompleks mieszkaniowy
White palm Villas
Batu BolongВиллы, Апартаментыoddanie 202675 lokali
Otwórz stronę kompleksu
ARCHESTET
Deweloper
ARCHESTET
  • 5 let opyt raboty na Bali
Otwórz stronę dewelopera

Kontakty dewelopera

To są kontakty samego dewelopera. Balinsky nie bierze udziału w negocjacjach ani w transakcji.

Archie
Archie
Menedżer ARCHESTET
5.0
Godziny pracy na Bali, UTC+8

Co wynajmuje się w okolicy na miesiąc

Wszystkie oferty w tej dzielnicy
7 ofert w Batu Bolong · 1–2 BR
Mediana czynszu
$2,880 / mies.
Zakres
$1,563$3,781
Rentowność brutto
~25.6%
$34,560 rocznie od ceny willi $135,000

Inne apartamenty w Batu Bolong

Powiązane

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje Apartament w kompleksie White Palm Villas w Batu Bolong — 40 m², 1 sypialnia?+

Aktualna cena ofertowa to 135 000 $. Bieżąca cena jest zawsze pokazana w karcie powyżej.

Gdzie znajduje się Apartament w kompleksie White Palm Villas w Batu Bolong — 40 m², 1 sypialnia?+

Nieruchomość znajduje się w Batu Bolong, Bali. Dokładne współrzędne na mapie powyżej.

Czy obcokrajowiec może kupić apartament na Bali?+

Tak. Transakcja odbywa się w ramach leasehold (długoterminowa dzierżawa) u notariusza PPAT. Większość deweloperów współpracuje z nabywcami z zagranicy.

Jaki jest okres leasehold?+

Podstawowy okres to 30 lat. Sprawdź warunki przedłużenia u dewelopera.