
KAVIAN GROUP
Kontak pangwangun
Tinggalang kontak ragané, manajer pangwangun jagi ngubungin ragané. Balinsky nénten milu ring negosiasi wiadin transaksi.

Tambahan
Tim
- 6 karyawan inti
- 90+ pekerja konstruksi
- 14 karyawan di perusahaan manajemen
Bisnis & layanan
- Pembangunan dan pengelolaan 26 apartemen, 2 townhouse, dan 5 vila
- Layanan transfer mobil premium
- Sewa motor
Ikhtisar manut bidang
Konstruksi & properti
- lebih dari 30 vila dan apartemen dibangun tepat waktu dan berhasil disewakan di Bali
Reputasi & pengalaman
- 20 tahun pengalaman di bidang development
- Proyek terbaik dalam kategori renovasi
Peralatan & produksi
- This is the technology and production of Bali developers featured on his page on the website.
Pausahaan pangelola
- unknown
Indik pangwangun
Proyek pangwangun puniki
Sane pateh
Video indik KAVIAN GROUP
Orti saking KAVIAN GROUP
Acara sareng KAVIAN GROUP
Patakon sane sering katakenang
Kuda proyek sane kadruenang KAVIAN GROUP ring Bali?+
Proyek aktif KAVIAN GROUP kacantum baduur ring kaca puniki. Suang-suang proyek inggih punika kartu tersendiri madaging foto, wewidangan, lan tanggal serah terima.
Sapunapi ngecek keandalan KAVIAN GROUP?+
Cingakin petang sinyal: akeh proyek sane sampun puput, izin PBG/SLF aktif ring proyek sane mamargi, format kepemilikan (leasehold / freehold), lan wentennyane pausahaan pangelola sane nyata.
Punapi tiang dados numbas unit saking KAVIAN GROUP langsung?+
Inggih — akehan pangwangun Bali ngadol langsung tanpa perantara. Transaksi kalaksanayang ring notaris PPAT, pembayaran manut jadwal sane kagandeng ring tahapan konstruksi.
Napi sane patut kacek sadurung numbas?+
Jangka waktu hak sewa lan syarat perpanjangan, izin PBG lan SLF, peruntukan tanah, sambungan utilitas, lan wentennyane pausahaan pangelola. Puniki ngicen kapastian indik keabsahan hukum transaksi lan kabisan nyewayang properti sacara legal.




